Mesaj gönder
Created with Pixso. Evde > Haberler >

hakkında şirket haberleri Mükemmel Lazer CO2 Lazer Markalama Makinesinin Özellikleri

Mükemmel Lazer CO2 Lazer Markalama Makinesinin Özellikleri

2023-12-04

Mükemmel Lazer CO2 Lazer İşaretleme Makinesi'nin Özellikleri

 

Elektronik bilgi çağının gelişimi ile birlikte, elektronik endüstriyel makine CO2 lazer işareti makinesi, iş kuruluşları tarafından giderek daha fazla tercih edilmektedir.geniş kullanım alanı nedeniyle: Çoğu metal olmayan malzeme kazınabilir, örneğin kağıt, deri, ahşap, plastik, cam, kumaş, akrilik, ahşap bambu, kauçuk, kristal, yeşim, seramik, cam ve yapay taş.

hakkında en son şirket haberleri Mükemmel Lazer CO2 Lazer Markalama Makinesinin Özellikleri  0

 

Perfect Laser CO2 lazer işaretleme makinesi serisi aşağıdaki özelliklere sahiptir:

Birincisi, makinenin tek başına kullanılabilmesinin yanı sıra, diğer kombinasyonlar da montaj hattına monte edilebilir.

 

İkincisi, elektronik bileşenler, elektrik aksesuarları, tıp, gıda, el sanatı, deri ürünleri, plastik ürünler ve diğer endüstrilerde yaygın olarak kullanılabilir.

Üçüncüsü, baskı ve işaretleme hızı, modern büyük ölçekli üretimdeki yüksek verimlilik, yüksek hız ve yüksek güvenilirlik gereksinimlerini karşılayabilir.

Dördüncüsü, CO2 gaz lazer tüpü, ışın genişletici odaklama optik sistemi ve yüksek hızlı galvanometre tarayıcısı, istikrarlı performans, uzun ömür ve bakımsızlık için kullanılır.

 

Beşincisi, transistörlerde, çip bileşenlerinde, entegre devrelerde, seramik kondansatörlerde, termistörlerde ve logo markaları gibi diğer modlarda karakterler net ve güzel.

 

Altıncı olarak, işaretleme makinesi kontrol yazılımının profesyonel işaretleme yazılım sistemi, AutoCAD ve Photoshop gibi arka uç yazılım desteği için uygun olan vektör grafiklerine dayanmaktadır.Sistem güçlü ve kontrolü kolaydır..