Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Haberler
Perfect Laser (Wuhan) Co.,Ltd.
Ana sayfa

Perfect Laser (Wuhan) Co.,Ltd.

Çin Perfect Laser (Wuhan) Co.,Ltd. Sertifikalar
Çin Perfect Laser (Wuhan) Co.,Ltd. Sertifikalar
Recommedation is good. Recommedation iyidir. Reception is professional. Resepsiyon profesyonel. Demo training is also very great. Demo eğitimi de çok büyüktür. Wish more online training after getting the machine. Makineyi aldıktan sonra daha fazla çevrimiçi eğitim isterdim.

—— James

Sizin nazik misafirperverliği için teşekkür ederiz. Firmanızın çok profesyonel, biz yakın gelecekte güzel bir işbirliği olacak.

—— Elane

Güzel hizmet ve yüksek kalite ve yüksek itibarı ile iyi bir şirket. Bizim güvenilir bir tedarikçi biri mal zamanında ve güzel bir paket teslim edilir.

—— John Lenson

Daha güzel lazer makineleri geliştirmek ve daha iyi fiyatlarla, bu yüzden daha çok müşterilere makineleri satmak ve daha büyük pazarlara kazanabilir edin. Teşekkürler.

—— Sammel

İyi satış sonrası servis hizmetiniz için teşekkür ederiz. Mükemmel eğitim ve teknoloji destek bana çok yardımcı olur.

—— Keline

Mükemmel Lazer destekleyici ve kılavuzluk kalıcı için teşekkür ederiz. Yardımlarınız ve öğretim, ben daha fazla pazar payı kazanmak.

—— George

İyi destek. Sonunda o kadar var ve çalışıyor. Temiz gizmo CNC lazer öğrenmek

—— Abby

çok iyi iletişim yoluyla tüm sorunları benim satın alma ile memnun, çözüldü

—— Alexandra

İyi ambalaj, alınan ürün iyi.

—— Zaide

Profesyonel, çok yararlı, büyük fiyat. diğer öğeler A için tekrar kullanacak ++++++

—— Wanda

Ben sohbet şimdi

Perfect Laser (Wuhan) Co.,Ltd.

Perfect Laser (Wuhan) Co.,Ltd.
<-Video Images->
Şirket ayrıntıları:
İş türü : Üretici
Ana Pazar : Dünya çapında
Markalar : Mükemmel Lazer
No. Çalışanları : 100~110
Yıllık satış : 8000000-10000000
Yıl kurulan : 1995
İhracat p.c : 80% - 90%
Giriş
Geçmiş
Hizmet
Ekibimiz
Mükemmel lazer (Wuhan) Co, Ltd endüstriyel lazer ekipmanları, Çin "Optik Vadisi" - Wuhan City bulunan profesyonel bir üreticisidir. 1995'ten beri mükemmel lazer odaklı geliştirme ve üretim çeşitli Laser makine birnd CNC ekipman.
Çin Perfect Laser (Wuhan) Co.,Ltd. şirket Profili 0
 
Ürünlerimiz yer alıyor: lazer oyma makinesi, Lazer Kesim Makinası, makine lazer işaretleme, Lazer Kaynak Makinası, die kurulu Lazer Kesim Makinası, 3D lazer oyma makine, cnc router, plazma kesme, makine işaretleme nokta perçin, mürekkep püskürtmeli yazıcı, CNC Bükme Makinası mektupve benzeri. 20'den fazla serisi, 300 türleri. Kişiselleştirilmiş ürünler ve müşteriler ile önemli bir avantaj sağlamak için hizmet. Kaliteli ürünlerimiz ve güvenilir performans nedeniyle bunlar elektronik, donanım, modeli yapımı, giyim, Ayakkabı, reklam, baskı ve ambalaj, oyuncak yapımı, yanı sıra içinde daha fazla sanayi yaygın olarak kullanılır.
 
Mükemmel lazer dünyanın en iyi profesyonel yetenek ve teknoloji bir araya getiriyor, yüksek nitelikli uluslararası personel vardır. Yazılım geliştirme donanım tasarımı için ayarla, sistem test, teknik hizmetleri profesyonel ve teknik personel tarafından tamamlanır. Biz iki R & D temel Changchun ve Wuhan City, iyi bilinen yüksek öğrenim kurumları ve araştırma kurumları yurtiçinde ve yurtdışında, ulusal patent başvuruları için 63, birkaç temel teknolojik gelişmeleri ve teknik göstergeler ile uluslararası gelişmiş düzeyde iş yakından.
 
Çin Perfect Laser (Wuhan) Co.,Ltd. şirket Profili 1

Kalite ve istikrar makinenin emin olmak için biz en gelişmiş üretim ve test etme donanımları, dahil CO2 lazer metre, zımpara makineleri, CNC tarama ayna, AC değişken gerilim güç emülatör istikrarlı, odaklama sistemi kullanın. Ve kullandığımız Oda, enstrüman, lazer dinamometreler, dijital Köprüsü ve performans bizim Lazer Kesim Makinası, lazer oyma makinesi, lazer işaretleme makineleri ve diğer ekipman kalitesi ve kararlı bir performans sağlamak için her üretim adım içinde bizim endüstriyel lazer ekipman ve kalitesini kontrol etmek için state-of--art ekipman ölçme üç boyutlu ölçüm bir termostat.
 
Uygun maliyetli, yüksek kaliteli makine ile müşteriler sağlar. İçinde Asya, kalite ve maliyet, tedarik Almanya ve Amerika Birleşik Devletleri ve üretim anahtar bileşenleri açısından yararlanmak avantajları elde etmek için sipariş ve Çin'de üretim. Biz Çin ve parçaları üreticileri ve katı sabıkası kalite ve yenilik, bunu kanıtlamanın en iyi tedarik zincirlerinde var 17 yıllık performans makine.
Çin Perfect Laser (Wuhan) Co.,Ltd. şirket Profili 2

Kaliteli ürün performans ve iyi bir üne, Ürünlerimiz sadece Çin'deki başarılı satış değildir ve 120'den fazla ülke ve dünyadaki bölgeler için dışa aktarılan dahil: Almanya, Japonya, İtalya, Rusya, Japonya, Güney Kore, Türkiye, Brezilya, Hindistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan ve diğer ülkelerde, ürünleri bir büyük hoş geldiniz ve övgü için uygulanır.

Amacımız basit: satmak için en iyi makineleri en iyi fiyatlarla ve sektörün önde gelen müşteri hizmetleri sağlar. Şahsen her müşterilerimizin tanımak ve nasıl başkalarının hedeflerine ulaşmalarında yardımcı olmak için mükemmel lazer, bizim iş, en değerli parçasıdır keşfetmek için biliyoruz.

Bizim endüstriyel lazer ekipmanları hakkında daha ayrıntılı bilgi için lütfen bizimle temas kurmaktan çekinmeyin! Biz senin çağrılar ve seninle çalışmaya can atıyorum.

 

 

İletişim bilgileri
Perfect Laser (Wuhan) Co.,Ltd.

İlgili kişi: Ms. Helen

Tel: + 0086-13971470845

Faks: 86-27-8678-3982

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)