Mesaj gönder
Created with Pixso. Evde >

Haberler

Son şirket davası hakkında Perfect Laser'ın Mart'taki Süper Değerli Alışverişleri

Perfect Laser'ın Mart'taki Süper Değerli Alışverişleri

Bu yılın Mart ayında dış ticaret sezonu, dış ticaret baharı nehir sıcak. Perfect Laser Co., Ltd. endüstriyel lazer ekipmanları ve CNC ekipmanlarının 20 yıldan fazla bir tarihe sahip profesyonel bir üreticisidir.Ürünlerimiz 180'den fazla ülkeye ve bölgeye ihraç edildi.. İyi kalitesi ve hizmeti ile, Perfect Laser dünyanın her yerindeki müşterilerden iyi bir üne sahip.Mükemmel Lazer, bu sayede çoklu indirimler başlatıyor:   Canlı şovlarda özel fiyatın tadını çıkarın. Her gün saat 9.30-11.30, 14.50-4.50'de canlı şovumuz var.   Özel teklif alanı 22 özel teklif ürünleri en düşük fiyata. Her kimlik için sadece bir adet mevcut. Lütfen çok geç olmadan şimdi satın alın.   Düzenli müşteri tavsiye faaliyetleri Yeni kullanıcıları etkinlik sırasında şoförümüzü satın almaya tavsiye eden herkes 100 dolarlık makine parçalarını bedavaya alabilir.   Mart ayında daha fazla kupon bekliyor. 7000 doların üzerinde sipariş ver ve 100 dolardan indirim yap. 3000 doların üzerinde sipariş ver ve 50 doların indiriminden yararlan. 2000 doların üzerinde sipariş ver ve 30 doların indiriminden yararlan. 1000 dolardan fazla sipariş verin ve 20 dolardan indirim yapın.   Mart ayında sipariş veren müşterilere Perfect Laser özel olarak tasarlanmış mavi ve beyaz porselen hediyesi verecek.   Perfect Laser'in büyümesi ve gelişimi, dünya çapında birçok müşterinin güveninden ayrılmaz.Kusursuz Lazer, her müşteriye yüksek kaliteli ürünler ve düşünceli satış öncesi ve satış sonrası hizmetler sunmak için sürekli çaba gösterecektir., şirketimiz ve müşterilerimiz arasında kazançlı bir işbirliği elde etmek için.   Bu Mart'ta, hep birlikte daha ileri gidelim.  
2024-02-29
Devamını oku
Son şirket davası hakkında Metal markalama makinesinin avantajları ve dezavantajları nelerdir?

Metal markalama makinesinin avantajları ve dezavantajları nelerdir?

Metal işaretleme makinesinin avantajları ve dezavantajları nelerdir? Metal işaretleme makineleri tarafından ürünlerin veya malzemelerin işaretlenmesi yüksek basınçlı gazla yürütülür.Yüksek sıklıkta malzemeyi vurmak için yüksek etki alaşım metal iğneler kullanılır, malzemenin yüzeyinde yüksek yoğunluklu nokta matris karakterleri bırakır. Bu nedenle, nokta işaretleme süreci dış kuvvetin etkisi altında oluşur.İşaretleme malzemesi için belirli gereksinimleri vardır., en azından deformasyon hasarı olmadan çarpma kuvvetine dayanabilmek için ve aynı zamanda çarpma nedeniyle, işaretli karakterleri yüzeyin derinliklerinde yapar.Özellikle metal malzemeleri işaretlemek için uygundur..     Noktalı işaretlerle oluşturulan karakterler malzemenin yüzeyinde kalıcı olarak kalacak, değiştirilmeyecek ve dış etkilerle bulanıklaşmayacaktır.Bu nedenle mekanik ürünlerde yaygın olarak kullanılır., otomotiv ürünleri, Donanım araçları ve diğer ürünlerde, bu tür bir işareti ürün modelini açıkça tanımlayabilir ve ikincisi, ürünün gerçekliğini sağlamak için kolayca değiştirilmez.   Metal işaretleme makinesinin ayrıca basit işletim ve kullanımı kolay olan avantajları vardır.Bilgisayar özel yazılım yoluyla kolayca metin veya kod desenleri girebilir. Özgür düzenleme, tatmin edici işaretleme etkisi elde etmek için, mevcut metal işaretleme makinesinin birçok türü vardır, türleri arabanın işaretleme makinesine, üç eksenli işaretleme makinesine,İşaret işaretleme makinesi, vb. Adı, işaretlenen endüstrinin geçerli olduğunu gösterir.     Bu profesyonel tasarımlı işaretleme makinesi modelleri, endüstrilerinde daha profesyonel.Ayrıca pratik etkiler ve işaretleme verimliliği açısından da büyük ölçüde iyileştirildiler..   Metal işaretleme makinesinin ayrıca ekipman bakımının kolaylığı ve uzun kullanım ömrünün avantajı vardır.düzenli olarak temizlenir ve yağlanır., uzun süre hizmet edebilir.   Her madalyonun iki yüzü vardır. Metal işaretleme makinesinin özellikleri de kullanımını belli ölçüde sınırlamaktadır.Kristal ve yüksek sertliğe sahip ve darbeye dayanamayan kolay kırılabilir diğer kırılgan malzemelerBu malzemelerde işaretlemeyi elde etmek için nokta işaretlemeyi kullanmak imkansızdır. Metal işaretleme makineleri ayrıca paket işaretleme (karton ve karton gibi) için uygun değildir.Metal işaretleme makinesinin kullanım alanı sınırlıdır..   Bir kelimeyle, lazer işaretleme makineleri ile karşılaştırıldığında, daha yaygın olarak kullanılır, daha yüksek hassasiyet ve daha hızlı işaretleme hızı ile çoğu metal ve metal olmayan malzemede işaretleme yapar.   Daha fazla bilgi için lütfen tıklayınMükemmel LazerMetal işaretleme makinesi.
2023-12-05
Devamını oku
Son şirket davası hakkında Lazer markalama makinesi, seramik ürünlere kablosuz bir estetik kazandırıyor

Lazer markalama makinesi, seramik ürünlere kablosuz bir estetik kazandırıyor

Lazer işaretleme makinesi seramik ürünlere kablosuz bir estetik verir Günümüzün seramik lazer işaretleme makineleri, günümüz seramik işaretleme süreçleri için verimli işleme çözümleri sağlayarak, günümüzün seramik işlemeinde önemli bir rol oynamaktadır.Tam dijital lazer işareti ve benzersiz lazer seçimi derin çizim teknolojisini benimsiyorYüksek istikrar, yüksek hassasiyet ve kullanışlı bir işleyişe sahiptir, bu da daha yeni işaretleme işlemlerinin gerçekleştirilmesini sağlar ve bu da mevcut seramik işleme için daha fazla olanak sağlar. Mevcut lazer işaretleme makinesi teknolojisi, birçok seramik türünün bazı karşılık gelen sayılar, karakterler, desenler ve diğer bilgilerin hassas işlenmesini karşılayabilir.Böylece yüksek bir sanatsal ve moda duygusu var.. Bazı markalar, seri numaraları, tarihleri veya özel ihtiyaçları olan desenler ve figürler için lazer işaretleme ekipmanları en hassas işaretleme etkisine ulaşabilir,Seramik ürünlere farklı bir moda cazibesini veriyor.Aynı zamanda, işaretleme etkisi dayanıklı, aşınmaya dayanıklı, solmaz, berrak ve dokulıdır, bu da sadece seramik ürünlerin orijinal kalitesini etkilemez,Ama aynı zamanda seramik ürünlerin değerini daha da arttırır.Günümüzde, lazer teknolojisinin hızlı gelişmesiyle, lazerin seramik teknolojisi alanındaki uygulaması gittikçe derinleşiyor.Şu anki metal lazer işaretleme makinesi ve lif lazer işaretleme makinesi gibi, mevcut seramik ürünleri daha güzel hale getirmek için mevcut seramik işleme daha fazla olanak sağlar.
2023-12-05
Devamını oku
Son şirket davası hakkında Mükemmel Lazer Yazıcısının Birkaç Avantajı

Mükemmel Lazer Yazıcısının Birkaç Avantajı

Mükemmel Lazer Yazıcısının Birkaç Avantajı   Birincisi, lazer mürekkep püskürtücüsünün uyarlanabilirliği daha iyi Lazer yazıcılar, neredeyse yirmi yıldır gelişmekte olan yazıcı endüstrisine muazzam bir etki ve satış rekabeti getirdi.İnkjet baskı makineleriyle uyumluluğunun hâlâ çok güçlü olduğu inkjet baskı makinelerinin de çok güçlü olduğu inkjet baskı makinelerinin de çok güçlü olduğu inkar edilemez.. Bazı lazer jet yazıcılarının onları değiştirmeyeceği güçlüdür! Örneğin, kablo endüstrisi, özel çelik endüstrisi vb.tıbbi ve sağlık bakımı, ev kimyasalları, bazı inşaat malzemeleri, otomotiv parçaları, elektronik cihazlar ve diğer endüstriler, özellikle yüksek hızlı doldurma üretim hatları hala yetkin olabilir.   Lazer yazıcısı daha yüksek maliyet performansına sahiptir ve tüketim sonrası tüketici malzemelere ihtiyaç duymaz. Genel olarak, çoğu endüstri yazıcısını gerektirir ve kullanabilir.Uyumsuzluk genellikle bir yönün güçlü yönlerini yansıtır., sahtelik karşıtı işaretler gibi, yüksek hızlı sıfır arıza işareti gibi, diğer yazıcıların yapamadığı avantajlardan biri.   İkincisi, lazer yazıcısının istikrarı daha iyi.   Ürünün üreticisine bakılmaksızın, ekipmanın verimliliği ve istikrarı özellikle endişe verici.İster "lazer işaretleme makinesi" olarak adlandırılsın, ister "lazer mürekkep püskürtücüsü" olarak adlandırılsın., verimli ve kararlıdır. Bu yönün büyük avantajı mürekkep püskürtücü yazıcısını çok geride bırakır.Başarısızlık oranı açısından, lazer makinesi yazıcıdan çok daha üstündür. baskı etkisinden, lazer lazer yakma, yüksek nüfuz, sahtelik karşıtı işlev, net ve güzel işareti deforme olmaz,ve bilgisayardaki herhangi bir yazı tipini tanımlayabilir. Lazer işaretleme makinesi doğrudan bilgisayar WINDOW sisteminden geçer, herkes onu kullanacaktır.ve kaydedilebilecek bilgi miktarı büyüktür., çeşitli ürünler için uygun, büyük miktarda bilgi, ve aynı zamanda işaretlenmiş olabilir.Bazı yazıcıların yapamadığı bir menzil.   Üçüncüsü, lazer mürekkep püskürtücüsü daha çevresel. Lazer kesme makinesinin, lazer gravür makinesinin ve lazer yazıcısının kullanımı ulusal veya yerel çevre koruma gerekliliklerine tam uyumludur.ve kullanım yeri temiz ve temiz tutulabilirBu da kullanıcının vücudu için görünmez bir koruma sağlar.Herkes yazıcının tüketim malzemelerinin çok uçucu olan yanıcı ve patlayıcı kimyasal maddeler olduğunu bilmeli.Inhalatörlere gizli hasar vermek kolaydır.. Günümüz toplumunda, güvenlik üretimden daha önemli bir sorundur. Kimse hafife almamalıdır. Güvenli ve güvenli bir işletme, gelişme perspektifi olan sürdürülebilir bir gelişmedir.
2023-12-04
Devamını oku
Son şirket davası hakkında Mükemmel Lazer CO2 Lazer Markalama Makinesinin Özellikleri

Mükemmel Lazer CO2 Lazer Markalama Makinesinin Özellikleri

Mükemmel Lazer CO2 Lazer İşaretleme Makinesi'nin Özellikleri   Elektronik bilgi çağının gelişimi ile birlikte, elektronik endüstriyel makine CO2 lazer işareti makinesi, iş kuruluşları tarafından giderek daha fazla tercih edilmektedir.geniş kullanım alanı nedeniyle: Çoğu metal olmayan malzeme kazınabilir, örneğin kağıt, deri, ahşap, plastik, cam, kumaş, akrilik, ahşap bambu, kauçuk, kristal, yeşim, seramik, cam ve yapay taş.   Perfect Laser CO2 lazer işaretleme makinesi serisi aşağıdaki özelliklere sahiptir: Birincisi, makinenin tek başına kullanılabilmesinin yanı sıra, diğer kombinasyonlar da montaj hattına monte edilebilir.   İkincisi, elektronik bileşenler, elektrik aksesuarları, tıp, gıda, el sanatı, deri ürünleri, plastik ürünler ve diğer endüstrilerde yaygın olarak kullanılabilir. Üçüncüsü, baskı ve işaretleme hızı, modern büyük ölçekli üretimdeki yüksek verimlilik, yüksek hız ve yüksek güvenilirlik gereksinimlerini karşılayabilir. Dördüncüsü, CO2 gaz lazer tüpü, ışın genişletici odaklama optik sistemi ve yüksek hızlı galvanometre tarayıcısı, istikrarlı performans, uzun ömür ve bakımsızlık için kullanılır.   Beşincisi, transistörlerde, çip bileşenlerinde, entegre devrelerde, seramik kondansatörlerde, termistörlerde ve logo markaları gibi diğer modlarda karakterler net ve güzel.   Altıncı olarak, işaretleme makinesi kontrol yazılımının profesyonel işaretleme yazılım sistemi, AutoCAD ve Photoshop gibi arka uç yazılım desteği için uygun olan vektör grafiklerine dayanmaktadır.Sistem güçlü ve kontrolü kolaydır..
2023-12-04
Devamını oku
Son şirket davası hakkında İşleme Endüstrisinde Lazer Gravür Makinelerinin Geniş Uygulanması

İşleme Endüstrisinde Lazer Gravür Makinelerinin Geniş Uygulanması

İşleme Endüstrisinde Lazer Gravür Makinelerinin Geniş Uygulanması   Lazer teknolojisinin sürekli ilerlemesiyle, lazer oyma makineleri çeşitli alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır ve aynı zamanda işleme endüstrisinin hızlı gelişimini teşvik etmektedir.Lazer oyma, yüzey malzemesinin hızla buharlaşması veya oyma elde etmek için renk değişikliğine neden olmak için bir iş parçasını yerel olarak ışınlamak için yüksek enerji yoğunluğunda bir lazer kullanan kimyasal bir reaksiyondurToplanan lazer ışını, iş parçasının malzeme yüzeyini çıkarabilen hafif bir bıçak oluşturur.ve mekanik ekstrüzyon ve dış kuvvet üretilmez, böylece işlenen iş parçası hasar görmez; lazer ışını çok küçük olduğundan, ısı etkilenen alan küçüktür, işleme zarif ve titizdir,ve geleneksel mekanik işleme ile gerçekleştirilmeyen süreci tamamlayabilir, korozyon, tel kesme, elektrikli kaynak ve diğer yöntemler. Endüstri için lazer oyma makinesi: elektronik bileşenler, entegre devre (IC) bilgisayar klavyesi, mücevher, saatler, donanım, cep telefonu düğmeleri, ayakkabı malzemeleri, el çantaları,giyim, bilgisayar nakış, tıbbi ekipman, bambu ve ahşap ürünleri, el sanatı hediyeleri, Işık, mobilya, ambalaj ve baskı, reklam dekorasyonu, ticari markalar, oyuncak modelleri ve diğer endüstriler. Lazer oyma makinesi için uygun malzemeler: karbon çelik, paslanmaz çelik levhası, donanım, kristal, mermer, deri, kumaş, yün, kağıt, bambu, plastik, plexiglass, reçine, kaplama,Galvanizasyon, yangın geçirmez karton, çift renkli cam, seramik
2023-12-04
Devamını oku
Son şirket davası hakkında Mükemmel Lazer Kesme Makinesi'nin Kesim Hassasiyeti

Mükemmel Lazer Kesme Makinesi'nin Kesim Hassasiyeti

Mükemmel Lazer Kesme Makinesi'nin Kesim Hassasiyeti Şu anda, Perfect lazer kesme makinesinin kullanımı, özellikle giyim endüstrisinde giderek daha yaygın hale geliyor.Her türlü eldiven ve marka baskı lazer kesme makinesi işleme gerektirir Günümüzde giyim endüstrisinin hızla gelişmesi nedeniyle, çeşitli stiller ve desenler zamanın ana akımı haline gelecek.Tatlı ve renkli baskılarBunlar modern modanın odak noktasıdır ve lazer kesme makinesi giyim işleme pazarında ana konumdadır.Bilgisayar ve lazer kesme makinesi ile bazı karmaşık ve düzensiz desenleri birleştirerek hassas kesim elde etmek mümkündür. Örneğin, mükemmel lazer kesme makinesi, ana süreçler kamera kesme kumaş, kamera kesme baskı, lazer konumlandırma kesme ve benzeri içerir.İster giysilerin marka baskıları, ister üst elbiselerin basit kumaşları olsun., yüksek verimli, yüksek hassasiyetli, yüksek hızlı lazer kesme makinesi her zaman giyim işleme endüstrisinin odak noktası olmuştur ve son derece çok yönlüdür. Giyim endüstrisinin yanı sıra, ayakkabı endüstrisinin de yukarıda bahsedildiği gibi, lazer kesme makineleri de kesmek için kullanılır.Ayrıca bazı nakış desenleri ve ticari marka dokuma desenleri için de uygundur.Günümüzün son derece yaygın kullanımında lazer kesme makinesi kesinlikle güzel bir manzara haline gelebilir. Fiber lazer kesme makinesi, lazer gravür makinesi ve lazer işaretleme makinesi etkisi altında, lazer kesme makinesi çalışmada basittir,Yüksek verimlilik ve kesim doğruluğunda iyi, giyim endüstrisi, ayakkabı endüstrisi, oyuncak endüstrisi, elektronik endüstrisi, reklam endüstrisi vb.
2023-12-04
Devamını oku
Son şirket davası hakkında Tarım Makinalarında Lazer Kesim Makinası

Tarım Makinalarında Lazer Kesim Makinası

Lazer Kesme MakinesiÇin'in tarım makineleri imalat endüstrisi hızla gelişmektedir.tarım ekipmanlarında otomasyon gelişimi eğilimiTarımsal ürünlerin sürekli yükseltilmesi ve yeni ürünlerin geliştirilmesiyle birlikte, yeni işleme yöntemi yeni talebi sağladı.Sayısal kontrol ve otomasyon teknolojisi ve gelişmiş teknolojinin uygulanması Çin'de tarımsal modernizasyon sürecini hızlandıracak..   Tarım makineleri endüstrisinin hızlı gelişmesi ve hızlanan yükseltmesi ile, ürün geliştirme döngüsünü kısaltmak için daha fazla gelişmiş lazer işleme araçlarına ihtiyaç duyuyor.Üretim verimliliğini artırmakÖzellikle karmaşık parçaların yeni ürün geliştirilmesi için lazer kesimi kenarı. become the important way to enhance agricultural products and equipment manufacturing industry modernization degree of new growth points and an important technical support for transforming traditional agricultural machinery manufacturingBiz lazer işleme geniş uygulama tarım makineleri endüstrisinin hızlı gelişimini teşvik edebileceğine inanıyoruz ve yeni teknoloji ile,Tarımsal üretim işletmeleri daha fazla fırsat yaratıyor. Daha fazla bilgi için lütfen tıklayınlazer kesme makinesi 
2023-12-04
Devamını oku
Son şirket davası hakkında Paslanmaz çelik lazer kaynak makinesinin avantajları nelerdir?

Paslanmaz çelik lazer kaynak makinesinin avantajları nelerdir?

Paslanmaz çelik lazer kaynak makinelerinin avantajları nelerdir?   Şu anda paslanmaz çelik, korozyona dayanıklılığı ve yüksek sıcaklıklarda mükemmel fiziksel ve mekanik özellikleri nedeniyle birçok endüstride tercih edilir.Hayatımızda giderek daha fazla paslanmaz çelik ürünü ortaya çıkıyorPaslanmaz çelik ürünlerinin kaynaklanması için geleneksel yöntem argon yay kaynak ve elektrik direnci kaynak kullanmaktır.Ancak bu iki kaynak yöntemi paslanmaz çelik ürünlerinin deformasyon ve çatlamasına neden olmak kolaydır..   1Paslanmaz çelik lazer kaynak makinesi hızlı kaynak hızı, yüksek derinlik oranı, küçük kaynak genişliği, küçük ısı etkilenen bölge ve küçük deformasyon vardır;   2. kaynak pürüzsüzdür, güzel, kaynak sonrası uğraşmaya gerek yok veya sadece işi ele almak;   3Dış faktörlerden etkilenmez ve sera veya özel koşullar altında kaynaklanabilir, lazer kaynak makinesi ekipmanları basit ve çalıştırılması kolaydır;   4. İyi kaynak esnekliği. Dokunmadan uzun mesafe kaynak, lazer ışını ile kaynaklanması zor olan parçalarda gerçekleştirilebilir.Saldırma işlemi sırasında büyük miktarda duman ve elektrik kıvılcımı üretilmeyecektirBu güvenli ve enerji tasarruflu.   5Düşük üretim maliyeti, iyi ekipman performansı, kaynak işleminde az hata.   Lazer kaynak ekipmanlarının yaygın uygulanmasıyla, paslanmaz çelik lazer kaynak makinelerinin fiyatı da insanların karşılayabileceği aralığın içinde.Lazer kaynak makinesi ekipman üreticisi Perfect Laser tarafından geliştirilen paslanmaz çelik lazer kaynak makinesi esas olarak ince duvarlı malzemeler için kullanılır. Parçaların kaynak noktası kaynak, Butt kaynak, yığma kaynak ve mühürleme kaynak fark edebilirsiniz.hassas aletler, otomotiv parçaları, el sanatı hediyeleri ve diğer endüstriler.   Daha fazla bilgi için, lütfen Perfect Laser'e tıklayınlazer kaynak makinesi.
2023-12-02
Devamını oku
Son şirket davası hakkında Barkod teknolojisi için Lazer işaretleyicinin geliştirilmesi ve uygulanması

Barkod teknolojisi için Lazer işaretleyicinin geliştirilmesi ve uygulanması

Geliştirme ve uygulama Lazer işaretleyici içinba)r Kod teknolojisi Barkod teknolojisi ilk olarak 1920'lerde Westinghouse laboratuvarında üretildi.Ve o zamanlar elektronik teknolojinin uygulanması ile ilgili her fikir çok yeni ve şaşırtıcıydı..   Orijinal fikri zarfın üzerinde bir barkod işareti yapmaktı. Barkoddaki bilgi, bugünkü posta kodu gibi adrescinin adresidir. Bu nedenle,Kamud en eski barkod kimliğini icat etti.Tasarım şeması çok basittir, yani bir "bar" "1" sayısını gösterir, iki "bar" "2" sayısını gösterir, vb.Sonra temel bileşenlerden oluşan bir barkod okuma cihazı icat etti: bir tarayıcı (ışığı yayıp yansıtan ışığı alabilen); yansıtılan sinyal şeridi ve boşluğunu belirleme yöntemi, yani kenar konumlandırma bobinleri;Ve ölçüm sonuçlarını kullanarak..   Emtia barkodlarının ortaya çıkması, barkod teknolojisinin gerçek hayatta yeni bir uygulamasıdır.Meta barkodu, meta bilgisini temsil eden dijital kodu bir dizi kural ile düzenlenen paralel çizgilere dönüştüren özel bir semboldür.1970'te, ABD bakkal endüstrisi, bu barkodun gıda ambalaj taşıyıcılarında kullanılmasında önderlik etti ve dünya çapında kullanılmaya yayıldı.,ve malın uluslararası piyasada dolaşımı için kullanılan "ortak dil"dir.   Mal barkodları ticari modernizasyonun temelidir ve süpermarketlere ve POS tarama mağazalarına giren malların giriş biletleridir.Müşteri malları satın aldığında ve kasada ödeme yaptığında, kasiyer sadece lazer tarayıcıyla donatılmış sahnede barkodlu malları alır ve hızlı bir şekilde barkodun altındaki numarayı bilgisayara girer.sorgu ve veri işleme yoluyla, makine hemen ürünün üreticisini, adını, fiyatını ve diğer ürün bilgilerini tanımlayabilir ve alışveriş listesini yazdırabilir.,depolama ve sipariş alma gerçekleştirilebilir, ancak satış bilgisi de üreticiden üretim, tedarik ve satış bilgi sistemi aracılığıyla zamanında yönetilebilir.Şu anda yaklaşık 700Bu tür POS mağazaları endişe verici bir oranda büyüyor.Barkod, malların süpermarkete girmesi için gerekli bir şart haline geldi.. Mal barkodları, işletmelerin piyasa rekabet gücünü arttırma ve ihracatlarını genişletme yoludur.Ve aynı zamanda üreticilerin ürün yapısını zamanında ayarlamaları için bir teknoloji.. Garanti. Son yıllarda, Çin'deki birçok şehir (Pekin, Şangay, Fujian vb.) tüm barkodsuz ürünlerin süpermarkete girmemesi gerektiğini belgeledi. China Perfect Laser'in ana ürünleri işaretleme ekipmanları ve işleme ekipmanlarına ayrılmıştır.İşaret damgalama makinesi, vb. İşleme ekipmanları şunları içerir: Lazer gravür makinesi, lazer kaynak makinesi, Lazer kesme makinesi, plazma kesme makinesi, Mekanik gravür makinesi vb., toplam 10 seri,100'den fazla modelMüşterilere kişiselleştirilmiş ürünler ve hizmetler sağlamak önemli avantajlara sahiptir.
2023-12-02
Devamını oku
Son şirket davası hakkında Mürekkep püskürtücüsüyle karşılaştırıldığında CO2 lazer işaretleme makinesinin avantajı nedir?

Mürekkep püskürtücüsüyle karşılaştırıldığında CO2 lazer işaretleme makinesinin avantajı nedir?

Lazer işaretleme makinesinin avantajı nedir?karşılaştırıldığındaMürekkep fırlatma yazıcısı mı? Lazer işaretleme makinesi teknolojisi, mürekkep kodlama teknolojisinden daha gelişmiş bir teknolojidir.. Lazer işaretleme makinesi, geleneksel kodlama makinelerinin sorunlarını büyük ölçüde iyileştirir, ekipmanların güvenilirliğini ve esnekliğini artırır,ve çeşitli metal ve metal olmayan malzemeler için uygundurLazer işaretleme makinesinin çalışma prensibi, lazerin işaretlenecek nesnenin yüzeyinde çok yüksek bir enerji yoğunluğunda toplanmasıdır.yüzey katmanının malzemesini çok kısa sürede buharlaştırmak için, ve lazer ışınının etkili hareketini doğru bir şekilde kontrol etmek, hassas desenleri veya metni doğru bir şekilde yakmak, bu yüzden lazer işareti en yeşil güvenli işaretleme cihazıdır. Lazer işaretleme makinelerinin avantajları şunlardır:   1Üretim maliyetlerini azaltmak, tüketim malzemelerini azaltmak ve üretim verimliliğini artırmak;   2, sahtelik karşıtı etkisi açıktır, lazer işaretleme teknolojisi ürün tanımlanmasını ve sahteliği etkili bir şekilde engelleyebilir;   3, ürün izleme kayıtlarına elverişlidir, lazer işaretleme makinesi üretim tarihi, vardiya ve benzeri parti numarasını oynatabilir. Her ürünün iyi izleme performansı elde etmesini sağlayabilir;   4, katma değerini artırabilir, ürünün daha kaliteli görünmesini sağlayabilirsiniz.   5. ekipman güvenilirdir, lazer işaretleme makinesi olgun endüstriyel tasarıma sahiptir, istikrarlı ve güvenilir performans, 24 saat boyunca sürekli çalışabilir   6, çevre koruması, güvenlik, lazer işaretleme makinesi insan vücudu ve çevreye zararlı herhangi bir kimyasal üretmez. GB7247-87; GB10320-88 standardını karşılar.Çevreye uygun bir yüksek teknoloji ürünü.;   7. Lazer işaretleme makinesi çok küçük bir aralığında büyük miktarda veri yazdırabilir. Lazer çok ince bir kirişle ürün malzemesine işaretlenebilir.Kontrol doğru., ve baskı içeriği açık ve kusursuz bir şekilde yorumlanmıştır. son derece güçlüdür. piyasa rekabetçiliği, çevre koruması ve güvenliği, herhangi bir koroziv olmadan,Kimyasal kirliliği tamamen izole eder., ve aynı zamanda operatörlerin temiz ve düzenli üretim alanlarının sağlanması, yatırım sonrası ve gürültü kirliliğinin azaltılması için özel bir korumadır.   Daha fazla bilgi için lütfen Perfect Laser'e tıklayın.CO2 Lazer İşaretleme Makinesi
2023-12-02
Devamını oku
Son şirket davası hakkında Fiber Lazer Markalama Makinesi ile Co2 Lazer Markalama Makinesi Arasındaki Fark

Fiber Lazer Markalama Makinesi ile Co2 Lazer Markalama Makinesi Arasındaki Fark

Günümüzde fiber lazer işareti makinesi ve CO2 lazer işareti makinesi en iyi kaliteye ve nispeten düşük fiyata sahip lazer işareti makinesi olabilir.Lazer işaretleme makinesi lazer oyma makinesi olarak adlandırılabilir, lazer yazıcı, lazer oyma makinesi, ama hala birçok insan lif lazer işaretleme makinesi ile CO2 lazer işaretleme makinesi arasındaki farkı bilmiyor.İki lazer işaretleme makinesi, esas olarak makine performansında farklı, uygulama alanları ve malzeme. Birincisi, makinenin parametreleri ve özellikleri Fiber lazer işaretleme makinesi: yüksek verimli elektro-optik dönüşüm, tüm makine, lamba pompalı katı durum lazer işaretleme makinesinin onda biri olan 500 w'den daha az tüketir,Çok fazla enerji tasarrufu sağlayan.. Yüksek işleme hızı, geleneksel işaretleme makinesinin iki ila üç katı, lazer cihazının hizmet ömrü 100000 saatten fazladır.   CO2 lazer işaretleme makinesi: büyük lazer gücü, birçok çeşit metal olmayan ürünü kazıp kesebilir. Lazer cihazının çalışma ömrü 20000 ila 30000 saatten fazladır.   İkincisi, endüstriyel uygulama ve uygun malzeme   Fiber lazer işaretleme makinesi: metaller ve birçok metal olmayan malzeme, yüksek sertlik alaşımı, oksit, kaplama, kaplama, ABS, epoksi reçine, mürekkep, plastik vb.,fiber lazer işaretleme makinesi plastik yarı saydam anahtarlarda yaygın olarak kullanılır, IC çipleri, dijital ürün bileşenleri, hassas makineler, mücevher, sağlık malzemeleri, ölçüm aletleri, saatler, gözlükler, elektrikli cihazlar, elektronik bileşenler, donanım aksesuarları,Donanım araçları, mobil iletişim bileşenleri, otomotiv parçaları, plastik ürünler, tıbbi ekipman, inşaat malzemeleri, boru ve diğer endüstriler;   CO2 lazer işaretleme makinesi: kağıt, deri, kumaş, akrilik, epoksi, akrilik, yün ürünleri, plastik, seramik, kristal, yeşim, bambu ürünlerinde kullanılır.CO2 lazer işareti makinesi yaygın olarak tüketici mallarının her türlü kullanılır, gıda ambalajı, içecek ambalajı, tıbbi ambalaj, bina seramikleri, giyim aksesuarları, deri, tekstil kesimi, el sanatı hediyeleri, kauçuk ürünleri, kabuk tabakası, kot pantolon,Mobilya ve diğer endüstriler.
2023-12-01
Devamını oku
1 2 3 4 5 6 7 8