Mesaj gönder
Created with Pixso. Evde > Haberler >

hakkında şirket haberleri Perfect Laser - 3D Inkjet Duvar Yazıcısının Beklentileri

Perfect Laser - 3D Inkjet Duvar Yazıcısının Beklentileri

2023-01-09

Son yıllarda 3 boyutlu duvar resimleri çok popüler.Bu avantaj boya verimliliğinin yüksek olması ve çizimin doğru olmasıdır.İnsan kaynaklarını büyük ölçüde tasarruf ediyor ve bugün 3D duvar mürekkep püskürtücü makinelerinin pazar beklentileri hakkında.
3 boyutlu duvar mürekkep püskürtme makinesinin piyasa beklentileri belirtildiğinden, bilim altında 3 boyutlu duvar mürekkep püskürtme makinesini kullanmanın avantajları nelerdir?Her şeyden önce bilgisayar tarafından önceden ayarlanmıştır., bu yüzden duvar çizim işlemi genellikle tek seferde yapılır. Bu çizim gerçekleşmez ve konjonktif gerçekleşmez.

hakkında en son şirket haberleri Perfect Laser - 3D Inkjet Duvar Yazıcısının Beklentileri  0hakkında en son şirket haberleri Perfect Laser - 3D Inkjet Duvar Yazıcısının Beklentileri  1
Duvar çizimi işlemlerini gerçekleştirmek için 3 boyutlu bir duvar enjeksiyonu kullanmanın bir diğer avantajı da çizim hızının maliyetinin düşük olmasıdır.Deneyimli ustalar bile birkaç gün ya da hatta düzinelerce sürer.3 boyutlu duvar mürekkep makinesi birkaç saat içinde tek seferde yapılabilir. Bu şekilde boyama işlemlerinin etkisi yüksektir ve doğal olarak maliyet düşer. Yapay çizimle karşılaştırıldığında,3 boyutlu bir duvar mürekkep makinesi kullanmak hata yapmaz, bu da operasyon verimliliğini büyük ölçüde arttırır.
3 boyutlu duvar mürekkep makinelerinin avantajlarını tanıttım ve 3 boyutlu duvar mürekkep fırlatma makinelerinin pazar beklentileri söz konusu olduğunda, bu gerçek uygulamanın nasıl olduğuna bağlı.Ayrıca ev dekorasyonu için de kullanılır.Çok yaygın olarak kullanılıyor. 3 boyutlu duvar mürekkep püskürtücü endüstrisi daha zengin olacak.
Mükemmel lazer 3 boyutlu duvar enjeksiyonu stilleri birçok stil, tam fonksiyonlar, 9600DPI doğruluğu ve saatte 64 metrekare hızla.

hakkında en son şirket haberleri Perfect Laser - 3D Inkjet Duvar Yazıcısının Beklentileri  2