Mesaj gönder
Created with Pixso. Evde > Hakkımızda > Başvurular >

Günlük yaşamda kullanılan Kanal Harf Bender'ın uygulanması.

Günlük yaşamda kullanılan Kanal Harf Bender'ın uygulanması.

2023-11-09

Sokakta, her yerde aydınlatıcı reklamları görebiliriz, alışveriş merkezinin başlığı gibi, veya bir mağazanın işareti gibi, bunlar bizim hayatımızda bükme makinelerinin kullanımıdır.

  Kanal harf bükme makineleriReklam endüstrisinde uygulama için uygundurlar. Örneğin, reklam karakterlerinin, reklam panolarının, LED karakterlerinin, başlık karakterlerinin vb. üretimi için kullanılabilir.Biz Perfect Laser birkaç modelini sağlayabiliriz..

   PEL-700Çift kutuplu çift kemerli bir tür üç-bir kanal harf bükme makinesi. İşleme malzemesi genişliği 2-150mm,ve metal işareti makinesi işleme kalınlığı 1 'e kadar.20mm.İnsanlaştırılmış insan-bilgisayar arayüzü gelişmiş otomasyon ekipman üretim seviyesini temsil ediyor, dokunmatik ekran karmaşık bilgisayarın yerini alıyor, çevrimdışı çalışmayı gerçekleştiriyor,Daha hızlı ve daha istikrarlı..

    PEL-600AÜzerinePEL-600, ekipman yapısı hassas ve ekonomiktir, her türlü alüminyum malzemesi için tercih edilen üst düzey ekipmandır (renkli alüminyum plaka, tek kenar, çift kenarlı krimpleme vb.).30mm'den 128mm'ye kadar malzeme genişliği aralıkları için çok kullanılabilir.Yumruklu galvanizli metal levhaları da DXF,AI gibi formatlardaki tasarım dosyasını okuyabilir.