Mesaj gönder
Created with Pixso. Evde > Hakkımızda > Başvurular >

Lazer Kesme Teknolojisinin Günlük Yaşamda Uygulanması

Lazer Kesme Teknolojisinin Günlük Yaşamda Uygulanması

2023-11-21

Lazer Kesme Teknolojisinin Günlük Yaşamda Uygulanması

     Lazer kesim teknolojisi aslında otomobil üretim endüstrisinden havacılık endüstrisine kadar hayatımızla yakından ilişkilidir.Mükemmel Lazer esas olarak çeşitli tipte lif kesme makineleri tedarik. IPG,Raycus,Max Phoenix,JPT,N-Light gibi dünyaca ünlü fiber lazer kaynakları benimsemek,metal kesme makinesi tüm talebinizi karşılayabilir.ahşap kesiciler endüstrisiÇeşitli metal parçaların ve özel malzemelerin kesimi, dairesel testere bıçağı, akrilik, yay dikiş, elektronik parçaları 2 mm'den küçük bakır levha, bazı metal ağ levhaları, çelik boru, konserve demir levha,kurşunla kaplanmış çelik levha, vb.
      Şirketimiz için, esas olarak Metal tabaka lif lazer kesme makinesi,Metal boru ve boru lazer kesme makinesi,Metal boru ve sheet lif lazer kesme makinesi ve benzeri ürünler satıyoruz.

Metal tüp malzemeleri için, sıcak satış varPE-F2060Temel olarak spor ekipmanları, ofis mobilyaları, mutfak dolapları, yağ ekranı boruları, lambalar ve fenerler, otomotiv egzoz boruları vb.

Yaprak metal malzemeleri için,,PE-F2000-3015Şasi dolaplarında, tarım makinelerinde, reklam üretiminde, mutfak ve banyoda, metal tabakası işleme, çevre koruma ekipmanlarında, otomobil parçalarında yaygın olarak kullanılmaktadır.Makine üretimi, metal el sanatları, donanım ürünleri, asansör ekipmanları ve diğer endüstriler.

Hem metal plaka hem de boru malzemeleri için,PE-F3015BAynı zamanda paslanmaz çelik, karbon çelik, manganez çelik, galvanizli levha, her türlü alaşım plaka, nadir metaller için kullanılır.Mutfak malzemeleri endüstrisi, asansör cep telefonu endüstrisi, reklam endüstrisi, şasi dolabı endüstrisi, makine parçaları işleme endüstrisi, hassas işleme endüstrisi, otomobil üretim endüstrisi,Günlük hafif endüstri, tarım makineleri ve gıda makineleri endüstrisi, donanım banyo endüstrisi, Tıbbi fitness ekipman endüstrisi.

Biz deEtkileşimli platformlarÖrneğin, robot kolumuz fiber lazer kesme makinesi.PE-F2030Endüstriyel robot kolu olan üretim ve işleme endüstrilerinde (Automotiv ve gemiler, Havacılık, Makine üretimi, Asansör üretimi, Ev Makineleri,El işleri ve hediyelerSaatler Mücevher, Alet İşleme, Elmas aletleri, Donanım, Dekorasyon Reklamları, Lazer İşleme Hizmetleri).İhtiyaçlarınıza göre iş platformunda özelleştirilebilir., işlev ve ayar.