Mesaj gönder
Created with Pixso. Evde > Hakkımızda > Başvurular >

Yerli lazer temizleme makinelerinin gelişimi ve sanayileşmesi ne durumda?

Yerli lazer temizleme makinelerinin gelişimi ve sanayileşmesi ne durumda?

2023-11-09

Günümüzde endüstrideki temel temizlik yöntemleri kimyasal temizlik, mekanik temizlik ve ultrasonik temizliktir.Mekanik temizlik, iş yoğunluğu, kötü çalışma ortamı, kontrol edilemeyen kalite; ultrasonik temizlik nesneleri ve boyut kısıtlamaları.

 

Lazer temizleme makinesi, akıllı kontrol edilebilir, hassas ve tutarlı temizlik sürecinin, substratın hasar görmemesinin ve uygun çalışmanın teknik avantajlarına sahiptir.Çevre koruma avantajlarına sahiptir., bakımsız, düşük işletme maliyeti, daha iyi çalışma ortamı ve işgücü tasarrufu.

 

Lazer temizleme makineleri çeşitli uygulamalar için kullanılır ve endüstriyel uygulamalar için giderek daha fazla kullanılmaktadır.Ayrıca kaynak öncesi ön işleme ve kaynak sonrası burrsTemizlik ve diğer kullanımlar. Endüstride, havacılık, gemicilik, otomobil imalatı, elektronik, kalıp, işleme, çelik imalatı vb.Lazer temizleme teknolojisinin ve teknolojisinin sürekli yükseltilmesiyle, lazer temizleme teknolojisinin endüstriyel uygulamasının her yerde ve son derece geniş olduğu söylenebilir.

 

Lazer teknolojisinin araştırma ve geliştirilmesi açısından Avrupa ülkeleri erken başladı ve ön planda kaldı.Ama ev içi pratik uygulamalarda, yüksek ekipman fiyatları ve geç bakım maliyetleri vardır. yüksek, teknik destek yanıt zamanında değil, vb., büyük ölçekli bir uygulama oluşturmadı;endüstrideki yüksek teknik engeller ve çoğu geç başlama nedeniyle, laboratuvar veya test makinesi aşamasındaki ürünler, kilit teknoloji olgunlaşmamıştır ve diğer faktörler. Genel olarak keşifin başlangıcındadır.Yerel lazer temizlik pazarı da çekirdek bağımsız fikri mülkiyet haklarına sahip karanlık at işletmelerinde ortaya çıktı, örneğin Wuhan Xiangming Laser Technology Co., Ltd. skylasertech, on yıldan fazla bir süreli lazer temizleme teknolojisi ve süreç birikimi ile bir dizi olgun ürün oluşturdu.Lazerle temizleme ürünleri yerli eşlerin ön saflarındaAynı zamanda, ürün teknolojisi, maliyet performansı ve profesyonel hızlı satış sonrası hizmet açısından endüstri rekabet gücüne sahiptirler.Endüstri piyasası yaygın olarak kullanılıyor ve iyi bir tepki gösteriyor.

 

Lazer işaretleme, kesme, kaynak ve diğer uygulama alanlarıyla karşılaştırıldığında, lazer temizleme makinesi endüstrisi şu anda yurt içinde ve yurtdışında mavi bir okyanustur,Ve pazarın büyük bir gelişme potansiyeli var..

Daha fazla ayrıntı için lütfen tıklayın.https://www.perfectlaser.net/laser-cleaning-machine/