Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa Haberler

Lazer Temizleme Makinelerinin Avantajları Nelerdir?

iyi kalite CO2 lazer Kesim Makinası satış için
iyi kalite CO2 lazer Kesim Makinası satış için
Recommedation is good. Recommedation iyidir. Reception is professional. Resepsiyon profesyonel. Demo training is also very great. Demo eğitimi de çok büyüktür. Wish more online training after getting the machine. Makineyi aldıktan sonra daha fazla çevrimiçi eğitim isterdim.

—— James

Sizin nazik misafirperverliği için teşekkür ederiz. Firmanızın çok profesyonel, biz yakın gelecekte güzel bir işbirliği olacak.

—— Elane

Güzel hizmet ve yüksek kalite ve yüksek itibarı ile iyi bir şirket. Bizim güvenilir bir tedarikçi biri mal zamanında ve güzel bir paket teslim edilir.

—— John Lenson

Daha güzel lazer makineleri geliştirmek ve daha iyi fiyatlarla, bu yüzden daha çok müşterilere makineleri satmak ve daha büyük pazarlara kazanabilir edin. Teşekkürler.

—— Sammel

İyi satış sonrası servis hizmetiniz için teşekkür ederiz. Mükemmel eğitim ve teknoloji destek bana çok yardımcı olur.

—— Keline

Mükemmel Lazer destekleyici ve kılavuzluk kalıcı için teşekkür ederiz. Yardımlarınız ve öğretim, ben daha fazla pazar payı kazanmak.

—— George

İyi destek. Sonunda o kadar var ve çalışıyor. Temiz gizmo CNC lazer öğrenmek

—— Abby

çok iyi iletişim yoluyla tüm sorunları benim satın alma ile memnun, çözüldü

—— Alexandra

İyi ambalaj, alınan ürün iyi.

—— Zaide

Profesyonel, çok yararlı, büyük fiyat. diğer öğeler A için tekrar kullanacak ++++++

—— Wanda

Ben sohbet şimdi
şirket Haberler
Lazer Temizleme Makinelerinin Avantajları Nelerdir?
Lazer Temizleme Makinelerinin Avantajları Nelerdir?

İş parçalarının korozyonu, kaynak israfı ve ciddi çevre kirliliği, insan sağlığına zarar vermek, endüstriyel dekapaj aşamasına girmiştir. Geçici çekinceleri olanlar, çevre koruma departmanı tarafından zorunlu denetim ve izleme işletmeleri olarak da listelenmiştir. Yeni çevre koruma yasasının yürürlüğe girmesiyle, devlet, işletmeler tarafından kirlilik deşarjının izlenmesini büyük ölçüde güçlendirdi ve cezalar daha ağır olacak.

Lazer temizleme makinesi ortaya çıktı ve dekapaj gibi geleneksel süreçlerin yerini alan modern çevre dostu düşük karbonlu yeşil yeni bir teknoloji haline geldi.

Lazer temizleme makinesi bir çeşit fiziksel temizliktir. Temizleme prensibi, lazer tarafından yayılan ışık huzmesinin, tedavi edilecek yüzeydeki kirlilik tabakası tarafından emilmesidir. Büyük enerjinin emilimi, bir şok dalgası oluşturan hızla genişleyen bir plazma (yüksek oranda iyonize kararsız gaz) oluşturur. Şok dalgaları kirleticileri enkaz haline getirir ve ondan kurtulur. Tüm temizleme işlemi parametrelerle ayarlanabilir ve tüm çalışma süreci kontrol edilebilir. Bu çalışma modu, temizliğin, temizlenen nesnenin yüzeyindeki kirlilik derecesine göre ayarlanmasına izin verir. Akıllı temizlik ve otomasyon elde edin. Lazer temizleme bir teknoloji temizleme yöntemidir.

Lazer tarafından üretilen plazma ancak metalin kendisinin eşiğini karşıladığında ve yüzeydeki metal bağlantıların eşiğinin metalin eşiğinden çok farklı olması durumunda üretilebilir. Alt katmanın korunmasını sağlamak için eşik aralığını kontrol edebiliriz. Malzemenin kendisi güvenlidir.

Lazer temizleme makinesinin belirgin bir avantajı sıfır kirliliktir. Lazer ilk olarak temizlenecek nesnenin yüzeyindeki kirleticileri parçalara dönüştürür ve bunları kaldırır, böylece metalin yüzeyine yapışamaz, granül nesnelere dönüştürülür ve ardından toz temizleme cihazında geri dönüştürülür. hiçbir zaman ikincil kirliliğe neden olmayacak lazer temizleme makinesi. İş tamamlandıktan sonra, geri dönüştürülebilir malzemeler doğrudan çöp kutusuna atılabilir ve ikinci bir işlem yapılmadan atılabilir. Asitleme çözeltisinin uçması kolaydır. Uçucu gaz uzun süre insan vücudu ile temas halindeyse, insan vücudunda belirli hasara neden olur; Lazer temizleme makinesi herhangi bir toz ve kirletici üretmezken, çalışırken koruyucu ekipman giymek gerekli değildir.

Daha fazla bilgi için lütfen https://www.perfectlaser.net/laser-cleaning-machine/

Pub Zaman : 2020-01-16 13:10:54 >> haber listesi
İletişim bilgileri
Perfect Laser (Wuhan) Co.,Ltd.

İlgili kişi: Ms. Helen

Tel: 86-27-8679-1986

Faks: 86-27-8678-3982

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)